Çıngıraklı deve kaybolmaz

Kimi kişiler vardır ki, nerede olurlarsa olsunlar onlar bazı özelliklerini koruyarak kendilerini belli ederler. Bir yol bulup toplum içinde yitip gitmelerini önlerler. Nerede olsa varlığını gösteren kimse unutulmaz.

Bazı yetenekli ve zeki kişiler, nerede olurlarsa olsunlar farklı özelliklerini ortaya çıkararak kendilerini belli ederler, girdikleri her ortamda öne çıkarlar. Nerede olsa varlığını gösteren kişi unutulmaz. Hangi ortamda yada işte bulunursak bulunalım, fazla silik ve pısırık görünmemeye gayret etmeliyiz.

Nerede olsa varlığını gösteren kişi unutulmaz, haklarıda kolay kolay yenmez. Bazı insanlar vardır, nerede olurlarsa olsunlar, bazı özellikleri koruyarak kendilerini ortaya çıkarırlar. Bir yol bulurlar ve toplumda kaybetmelerini önlerler.

Varlığını herhangi bir yerde gösteren herkes unutulmaz. Bazı yetenekli ve zeki insanlar nerede olurlarsa olsunlar farklı özelliklerini ortaya koyarlar ve girdikleri her ortamda öne çıkarlar. Varlığını gösteren kişi unutulmaz.

Hangi ortamda veya işte olursak olalım, çok soluk görünmemeli ve zayıflamamalıyız. Varlığını gösteren kişi unutulmazdır, hakları kolayca yenilmez.

  • Çıngıraklı deve kaybolmaz atasözünün kısa açıklaması ve uzun anlamı nedir?
  • Çıngıraklı deve kaybolmaz atasözünün söyleyeni ve tarihi hikayesi nedir?
  • Çıngıraklı deve kaybolmaz atasözününde verilmek istenen öğüt mesajı nedir?
  • Çıngıraklı deve kaybolmaz atasözü nasıl ortaya çıkmıştır ve konusu nedir?
  • Çıngıraklı deve kaybolmaz atasözünün cümlede kullanımı ve kompozisyon yazısı
  • Çıngıraklı deve kaybolmaz atasözünün eş ve yakın anlamlısı ve benzer atasözleri
  1. Sonraki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  2. Önceki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  3. Sonraki Ç Harfi ile Başlayan Atasözleri

  4. Önceki Ç Harfi ile Başlayan Atasözleri