Adamın yere bakanından suyun sessiz (yavaş) akanından kork (suyun yavaş akanından insanın yere bakanından kork)

İçine kapanık, sessiz ve uysal görünen nice insanlar vardır ki, derin ve tehlikeli sular gibidir. Düşünce ve duygularını açığa vurmayan bu gibi insanlardan, derin sulardan sakınır gibi sakınmak gerekir. Derin ve tehlikeli sular gibi sessiz, sessiz ve uysal görünen birçok insan var.

Derin sulardan kaçıyormuş gibi düşüncelerini ve duygularını açığa vurmayan bu tür insanlardan kaçınmak gerekir.

  • Adamın yere bakanından suyun sessiz (yavaş) akanından kork (suyun yavaş akanından insanın yere bakanından kork) atasözünün kısa açıklaması ve uzun anlamı nedir?
  • Adamın yere bakanından suyun sessiz (yavaş) akanından kork (suyun yavaş akanından insanın yere bakanından kork) atasözünün söyleyeni ve tarihi hikayesi nedir?
  • Adamın yere bakanından suyun sessiz (yavaş) akanından kork (suyun yavaş akanından insanın yere bakanından kork) atasözününde verilmek istenen öğüt mesajı nedir?
  • Adamın yere bakanından suyun sessiz (yavaş) akanından kork (suyun yavaş akanından insanın yere bakanından kork) atasözü nasıl ortaya çıkmıştır ve konusu nedir?
  • Adamın yere bakanından suyun sessiz (yavaş) akanından kork (suyun yavaş akanından insanın yere bakanından kork) atasözünün cümlede kullanımı ve kompozisyon yazısı
  • Adamın yere bakanından suyun sessiz (yavaş) akanından kork (suyun yavaş akanından insanın yere bakanından kork) atasözünün eş ve yakın anlamlısı ve benzer atasözleri
  1. Sonraki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  2. Önceki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  3. Sonraki A Harfi ile Başlayan Atasözleri

  4. Önceki A Harfi ile Başlayan Atasözleri