Alet işler el övünür

Bir kimse ne kadar usta olursa olsun gerekli araçları olmadan kusursuz iş yapamaz. İnsan ne iş yaparsa yapsın, ne kadar usta olursa olsun, o iş için gerekli araçgereç olmadan başarı elde edemez. Kaliteli iş, ancak iyi araç ve gereçlerle yapılabilir.

Durum bu kadar açık olduğu halde insanoğlu, araçgereci bir tarafa atıp kendi ustalığı ile övünmekten geri durmaz. Durum bu kadar açık olduğu halde, araçgereci bir tarafa atıp kendi ustalığı ile övünmekten geri durmaz insanoğlu. İnsan ne kadar usta olsada, gerekli araçlar olmadıkça kusursuz iş yapamaz.

İnsanın hünerini gösterebilmesi için gerekli donanım şarttır. İnsan ne kadar usta olursa olsun, gerekli araçlar olmadıkça kusursuz iş yapamaz. Çokluk, şeref, övünme, işi yapandan başkasına ait olur.

Bir insan ne kadar yetenekli olursa olsun, gerekli araçlar olmadan kusursuz çalışma yapamaz. Bir kişi ne yaparsa yapsın, ne kadar yetenekli olursa olsun, o iş için gerekli araçlar olmadan başarıya ulaşamaz. Kaliteli iş ancak iyi araç ve gereçlerle yapılabilir.

Durum çok açık olmasına rağmen, insanlar gadget'ı atmaktan ve kendi yetenekleri hakkında övünmekten çekinmiyor. Durum çok açık olmasına rağmen, insanlar gadget'ı atmaktan ve kendi yetenekleri hakkında övünmekten çekinmiyor. Bir insan ne kadar yetenekli olursa olsun, gerekli araçlar olmadan kusursuz çalışma yapamaz.

Kişinin becerisini göstermesi için gerekli ekipman gereklidir. Bir insan ne kadar yetenekli olursa olsun, gerekli araçlar olmadan kusursuz çalışma yapamaz. Çokluk, onur, övünme işi yapan bir başkasına aittir.

  • Alet işler el övünür atasözünün kısa açıklaması ve uzun anlamı nedir?
  • Alet işler el övünür atasözünün söyleyeni ve tarihi hikayesi nedir?
  • Alet işler el övünür atasözününde verilmek istenen öğüt mesajı nedir?
  • Alet işler el övünür atasözü nasıl ortaya çıkmıştır ve konusu nedir?
  • Alet işler el övünür atasözünün cümlede kullanımı ve kompozisyon yazısı
  • Alet işler el övünür atasözünün eş ve yakın anlamlısı ve benzer atasözleri
  1. Sonraki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  2. Önceki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  3. Sonraki A Harfi ile Başlayan Atasözleri

  4. Önceki A Harfi ile Başlayan Atasözleri