Arının karnındaki bal ile kuyruğundaki zehri birbirine karıştırmayan Allah seninde hakkının başkasıyla karıştırmaz. sabret

Yüce Allah, yeryüzündeki her canlıyı en uygun şekilde yaratmıştır, hakkı olana hakkını türlü yollarla ulaştırır. İnsanoğlu hiçbir zaman umutsuzluğa düşmemelidir, bir sıkıntı ve zorluğa düştüğünde sabretmelidir. Derdi veren Allah dermanı verecek, hakkı olanıda o kişiye vakti geldiğinde bir şekilde ulaştıracaktır.

Bundan şüphe bile duyulmamalıdır. Yüce Allah yeryüzündeki her canlıyı en uygun şekilde yaratmıştır ve haklarını çeşitli şekillerde doğrulara iletmektedir. İnsanlık asla umutsuzluğa düşmemeli, sıkıntıya ve sıkıntıya düştüğünde.

Sorunu veren kişi tedaviyi verecek ve hakkına sahip olan kişi onu zamanında getirecektir. Bundan şüphelenilmemelidir.

  • Arının karnındaki bal ile kuyruğundaki zehri birbirine karıştırmayan Allah seninde hakkının başkasıyla karıştırmaz. sabret atasözünün kısa açıklaması ve uzun anlamı nedir?
  • Arının karnındaki bal ile kuyruğundaki zehri birbirine karıştırmayan Allah seninde hakkının başkasıyla karıştırmaz. sabret atasözünün söyleyeni ve tarihi hikayesi nedir?
  • Arının karnındaki bal ile kuyruğundaki zehri birbirine karıştırmayan Allah seninde hakkının başkasıyla karıştırmaz. sabret atasözününde verilmek istenen öğüt mesajı nedir?
  • Arının karnındaki bal ile kuyruğundaki zehri birbirine karıştırmayan Allah seninde hakkının başkasıyla karıştırmaz. sabret atasözü nasıl ortaya çıkmıştır ve konusu nedir?
  • Arının karnındaki bal ile kuyruğundaki zehri birbirine karıştırmayan Allah seninde hakkının başkasıyla karıştırmaz. sabret atasözünün cümlede kullanımı ve kompozisyon yazısı
  • Arının karnındaki bal ile kuyruğundaki zehri birbirine karıştırmayan Allah seninde hakkının başkasıyla karıştırmaz. sabret atasözünün eş ve yakın anlamlısı ve benzer atasözleri
  1. Sonraki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  2. Önceki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  3. Sonraki A Harfi ile Başlayan Atasözleri

  4. Önceki A Harfi ile Başlayan Atasözleri