Arpa samanıyla kömür dumanıyla

Yararlanılan nesneleri eksiklikleriyle birlikte kabullenmek gerekir. Her şeyin iyi yönleri olduğu kadar kötü yönleride vardır. Kusursuz bir şey yoktur.

Bu bakımdan, her şeyi kusuruyla benimsemek, kabul etmek gerekir. Kusursuz nesne olmaz. Yararlandığınız nesneleri kusurlarıyla birlikte kabulleneceksiniz.

Her varlığın kendisini belli eden bir özelliği vardır. Yaşamımızda kusuru olmayan bir şey yoktur. Hiçbir şey eksiksiz ve kusursuz değildir.

Her şeyin kusurunu görüp ona odaklanırsak bu yaşantımızı zorlaştırabilir. Bu yüzden yaşantımızdaki şeyleri kusurlarıyla kabul etmeye çalışırsak, onları hoş görürsek daha iyi olumlu olur. Her şeyi kusurlarıyla benimsemek gerekir.

Eksiklikleri ile kullanılan nesneleri kabul etmek gerekir. Her şeyin iyi yönleri ve kötü yönleri vardır. Kusursuz bir şey yok.

Bu bağlamda, kusurları ile her şeyi kabul etmek ve kabul etmek gerekir. Mükemmel bir nesne yok. Kullandığınız eşyaları kusurlarıyla birlikte kabul edeceksiniz.

Her varlığın kendini gösteren bir özelliği vardır. Hayatlarımızda kusurları olmayan hiçbir şey yoktur. Hiçbir şey tam ve kusursuz değildir.

Her şeyin kusurunu görür ve ona odaklanırsak, hayatımızı zorlaştırabilir. Dolayısıyla, hayatımızdaki şeyleri kusurlarla kabul etmeye çalışırsak, onları karşılarsak daha olumlu olur. Her şeyi kendi kusurları ile benimsemek gerekir.

  • Arpa samanıyla kömür dumanıyla atasözünün kısa açıklaması ve uzun anlamı nedir?
  • Arpa samanıyla kömür dumanıyla atasözünün söyleyeni ve tarihi hikayesi nedir?
  • Arpa samanıyla kömür dumanıyla atasözününde verilmek istenen öğüt mesajı nedir?
  • Arpa samanıyla kömür dumanıyla atasözü nasıl ortaya çıkmıştır ve konusu nedir?
  • Arpa samanıyla kömür dumanıyla atasözünün cümlede kullanımı ve kompozisyon yazısı
  • Arpa samanıyla kömür dumanıyla atasözünün eş ve yakın anlamlısı ve benzer atasözleri
  1. Sonraki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  2. Önceki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  3. Sonraki A Harfi ile Başlayan Atasözleri

  4. Önceki A Harfi ile Başlayan Atasözleri