Güneş balçıkla sıvanmaz

Açıkça meydana çıkmış, hemen herkesin bildiği gerçeği inkar etmek, gizlemeye çalışmak, yalan dolanla değiştirmeye yeltenmek mümkün değildir. Buna güç yetirecek insan yoktur. Herkesin bildiği gerçek inkar edilemez.

Açıkça ortaya çıkmış, hemen herkesin bildiği gerçeği inkar etmek, gizlemeye çalışmak, yalan dolanla değiştirmeye yeltenmek mümkün değildir. Atılan iftiralar ve yapılan karalamalar sebebiyle güzellikler değer yitirmez. Herkesin bildiği bir gerçek, yadsınamaz, yalan yanlış sözlerle değiştirilemez, örtbas edilemez.

Herkesin bildiği bir gerçek inkar edilemez, yalan yanlış sözlerle değiştirilemez, örtpas edilemez. İyi, mükemmel işleri ve eserleri kötülemekle onların değerini düşürmek mümkün değildir. Neredeyse herkesin bildiği, saklanmaya çalıştığı, yerini bir yalanla değiştirmeye çalıştığı gerçeğini inkar etmek mümkün değildir.

Bunu karşılayabilecek hiç kimse yok. Herkesin bildiği gerçek yadsınamaz. Neredeyse herkesin bildiği, saklanmaya çalıştığı, yerini bir yalanla değiştirmeye çalıştığı gerçeğini inkar etmek mümkün değildir.

Güzellikler iftira ve karalamalar nedeniyle değer kaybetmez. Herkesin bildiği, inkar edilemeyeceği, yanlış kelimelerle değiştirilemeyeceği, örtülemeyeceği bir gerçek. Herkesin bildiği bir gerçek inkar edilemez, yalan yanlış kelimelerle değiştirilemez ve örtülemez.

İyi ve mükemmel işleri ve işleri bozarak değerlerini düşürmek mümkün değildir.

  • Güneş balçıkla sıvanmaz atasözünün kısa açıklaması ve uzun anlamı nedir?
  • Güneş balçıkla sıvanmaz atasözünün söyleyeni ve tarihi hikayesi nedir?
  • Güneş balçıkla sıvanmaz atasözününde verilmek istenen öğüt mesajı nedir?
  • Güneş balçıkla sıvanmaz atasözü nasıl ortaya çıkmıştır ve konusu nedir?
  • Güneş balçıkla sıvanmaz atasözünün cümlede kullanımı ve kompozisyon yazısı
  • Güneş balçıkla sıvanmaz atasözünün eş ve yakın anlamlısı ve benzer atasözleri
  1. Sonraki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  2. Önceki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  3. Sonraki G Harfi ile Başlayan Atasözleri

  4. Önceki G Harfi ile Başlayan Atasözleri