Minareyi çalan kılıfını hazırlar

Kolay kolay saklanamayacak kadar büyük bir yolsuzluk yapan kimse, sorumluluktan kurtulma yollarını iyiden iyiye düşünür ve ortaya çıkmasını önleyecek tedbirleri önceden alır. Kolay kolay gizlenemeyecek kadar büyük bir yolsuzluğu yapan kimse, sorumluluktan kurtulma yollarını önceden düşünür. Kolay kolay saklanamayacak kadar büyük bir yolsuzluk veya kusur yapan kimse, sorumluluktan kurtulma yollarını iyiden iyiye düşünür ve ortaya çıkmasını önleyecek tedbirleri önceden alır, mazeretinide hazırlar.

Kolay kolay gizlenemeyecek denli büyük bir suç işleyen kişi, bunun ortaya çıkmaması için gereken önlemleri daha önce alır. Herhangi bir suç işleyen kimse suçunun ortaya çıkmaması için gerekli önlemleri alır. Gizlenemeyecek kadar büyük bir suç işleyen kimse, suçu işlemeden önce suçun ortaya çıkmaması için gerekli önlemleri alır.

Kötü niyet besleyen, onu gizleyerek çareleride hazırlar. Kolayca saklanamayacak kadar bozuk olan herkes, sorumluluktan kurtulmanın yollarını düşünür ve ortaya çıkmasını önlemek için önlemler alır. Kolayca gizlenemeyecek kadar yozlaşmış herkes, sorumluluktan kaçınmanın yollarını düşünür.

Kolayca gizlenemeyecek kadar büyük yolsuzluk veya kusurlar yapan bir kişi, sorumluluktan kurtulmanın yollarını düşünür ve ortaya çıkmasını önlemek için önlemler alır ve mazeretler hazırlar. Kolayca gizlenemeyen bir suç işleyen kişi, bunun olmasını önlemek için gerekli önlemleri alır. Suç işleyen herkes, suçunun meydana gelmesini önlemek için gerekli önlemleri alır.

Saklanamayacak kadar büyük bir suç işleyen herkes, suçu işlemeden önce suçun meydana gelmesini önlemek için gerekli önlemleri alır. Kötü niyetle gizleyerek çareleri hazırlar.

  • Minareyi çalan kılıfını hazırlar atasözünün kısa açıklaması ve uzun anlamı nedir?
  • Minareyi çalan kılıfını hazırlar atasözünün söyleyeni ve tarihi hikayesi nedir?
  • Minareyi çalan kılıfını hazırlar atasözününde verilmek istenen öğüt mesajı nedir?
  • Minareyi çalan kılıfını hazırlar atasözü nasıl ortaya çıkmıştır ve konusu nedir?
  • Minareyi çalan kılıfını hazırlar atasözünün cümlede kullanımı ve kompozisyon yazısı
  • Minareyi çalan kılıfını hazırlar atasözünün eş ve yakın anlamlısı ve benzer atasözleri
  1. Sonraki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  2. Önceki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  3. Sonraki M Harfi ile Başlayan Atasözleri

  4. Önceki M Harfi ile Başlayan Atasözleri