Nikahta keramet vardır

Nikah evlenenleri sevgi bağıyla bağlar. Daha önce tanışmadan evlenenler, evlendikten sonra anlaşır ve birbirlerini severler. Bekar durmaktansa evlenmek yeğdir.

Evlenecek çiftlerin birbirleriyle anlaşıp anlaşamayacakları kesin olarak bilinemez. Keramet, inanılmayacak, şaşkınlık uyandıran bir durum, bir olay. Evlenmeleri söz konusu olanların anlaşabilip anlaşamayacaklarını pek düşünmeyiniz.

Nikahonları sevgi bağıyla birbirlerine bağlayacaktır. Evlenecek çiftlerin anlaşıp anlaşamayacakları pek düşünülmez. Nikahın onları sevgi bağıyla birbirine bağlayacakları kabul edilir.

Evlenecek olan iki kişi arasında birtakım sorunlar varsa, evlenip beraber yaşamaya başladıklarında, beraberce bu sorunların üstesinden gelebilirler. Düğün, evlileri sevgiyle bağlar. Toplantıdan önce evlenenler, evlilikten sonra birbirlerini kabul eder ve severler.

Evlenmek bekar olmaktan daha iyidir. Evlenecek çiftlerin birbirleriyle aynı fikirde olup olmayacağı belirsizdir. Mucize inanılmaz, şaşırtıcı bir durum, bir olay.

Evlenecek olanların aynı fikirde olup olmadığını çok düşünmeyin. Nikahon'ları sevgiye bağlayacak. Evlenecek çiftlerin aynı fikirde olup olmayacağı muhtemel değildir.

Evliliğin onları sevgiyle bağlayacağı kabul edilir. Evlenecek iki kişi arasında bazı sorunlar varsa, evlendiklerinde ve birlikte yaşamaya başladıklarında birlikte bu sorunların üstesinden gelebilirler.

  • Nikahta keramet vardır atasözünün kısa açıklaması ve uzun anlamı nedir?
  • Nikahta keramet vardır atasözünün söyleyeni ve tarihi hikayesi nedir?
  • Nikahta keramet vardır atasözününde verilmek istenen öğüt mesajı nedir?
  • Nikahta keramet vardır atasözü nasıl ortaya çıkmıştır ve konusu nedir?
  • Nikahta keramet vardır atasözünün cümlede kullanımı ve kompozisyon yazısı
  • Nikahta keramet vardır atasözünün eş ve yakın anlamlısı ve benzer atasözleri
  1. Sonraki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  2. Önceki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  3. Sonraki N Harfi ile Başlayan Atasözleri

  4. Önceki N Harfi ile Başlayan Atasözleri