Su başından kesilir

Bir işin, kimsenin karışamayacağı ve bozamayacağı bir biçimde sonuçlandırılmak istenmesi çok doğaldır. Ancak bunun için, o işin en yetkili kişisi ile görüşüp anlaşmak gerekir. Her problemin bir nedeni vardır.

Bu neden bulunmadıkça çözüm üretilemez. Sorunun kökenine inip, kökenindeki nedene göre çözümü bulmak gerekir. Bir işi, kimsenin karışamayacağı ve bozamayacağı biçimde bitirmek için yetkili kişilerin en büyüğü ile görüşüp anlaşmak gerektir.

Her sorunun bir nedeni vardır. Sorunun kökenine inip, kökenindeki nedene göre çözümü bulmalıyız. Aksi takdirde içinden çıkılamayacak hal almaya başlar.

Bir işin kimsenin müdahale edemeyeceği ve bozmayacağı şekilde sonuçlandırılmasını istemek çok doğaldır. Bununla birlikte, bunun için o işin en yetkili kişisiyle müzakere etmek gerekir. Her sorunun bir nedeni vardır.

Bu sebep bulunmadıkça çözüm üretilemez. Sorunun kaynağına gitmek ve kökeninin nedenine göre çözümü bulmak gerekir. Bir işi hiç kimsenin müdahale edemeyeceği veya kesintiye uğratamayacağı şekilde bitirmek için, en büyük yetkili kişilerle görüşmeniz ve anlaşmanız gerekir.

Her sorunun bir nedeni vardır. Sorunun köküne inmeli ve kök nedenine göre çözümü bulmalıyız. Aksi takdirde, affedilmez olmaya başlar.

  • Su başından kesilir atasözünün kısa açıklaması ve uzun anlamı nedir?
  • Su başından kesilir atasözünün söyleyeni ve tarihi hikayesi nedir?
  • Su başından kesilir atasözününde verilmek istenen öğüt mesajı nedir?
  • Su başından kesilir atasözü nasıl ortaya çıkmıştır ve konusu nedir?
  • Su başından kesilir atasözünün cümlede kullanımı ve kompozisyon yazısı
  • Su başından kesilir atasözünün eş ve yakın anlamlısı ve benzer atasözleri
  1. Sonraki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  2. Önceki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  3. Sonraki S Harfi ile Başlayan Atasözleri

  4. Önceki S Harfi ile Başlayan Atasözleri