Su testisi su yolunda kırılır

Bir kişi amaç edindiği işte veya ülküde, tuttuğu yolda çeşitli engellerle karşılaşır, kazaya uğrar, zarar görür, hatta ölürde. Bir kişi amaç edindiği işte kazaya uğrar. İnsanlar hangi işlerle uğraşıyorsa o işin getireceği olumlu ve olumsuz sonuçlara katlanmak zorundadırlar.

Kişi amaç edindiği işte veya ülküde, tuttuğu yolda çeşitli engellerle karşılaşır, kazaya uğrar, zarar görür, hatta ölürde. Kötü yolda olan kimseler bulundukları ortamda bir gün layık oldukları sonuçları bulacaklardır. Bir kişi, yada şey, hangi amaca hizmet ediyorsa o uğurda bir kazaya uğrar, yok olur.

Bir şey, hangi amaca hizmet ediyorsa o uğurda bir kazaya uğrar, yok olur. Bir insanda hangi yolun yolcusu yada hangi amacın peşindeyse, o yolda yada amaç uğrunda başına bir kaza gelir. Kötü işlerde uğraşan kimse yine o işten zarar görür.

Bir kişi çeşitli engellerle karşılaşır, kaza yapar, hasar görür, hatta işinde veya idealinde ölür. Bir kişi istediği yerde bir kaza geçirir. İnsanlar yaptıklarının olumlu ve olumsuz sonuçlarına katlanmak zorundadır.

Kişi çeşitli engellerle karşılaşır, kaza yapar, hasar görür, hatta işinde veya idealinde ölür. Kötü yoldaki insanlar çevrelerinde bir gün hak ettikleri sonuçları bulacaklar. Bir kişi ya da şey, ne olursa olsun, bir kaza geçirir, kaybolur.

Bir şey, ne amaçla olursa olsun, bir kaza geçirir, kaybolur. Bir insanda, hangi yol gezgini veya hangi amacı izliyorsa, o yolda veya amaç için bir kaza olacaktır. Kötü işlerle uğraşan herkes yine bundan muzdarip olacaktır.

  • Su testisi su yolunda kırılır atasözünün kısa açıklaması ve uzun anlamı nedir?
  • Su testisi su yolunda kırılır atasözünün söyleyeni ve tarihi hikayesi nedir?
  • Su testisi su yolunda kırılır atasözününde verilmek istenen öğüt mesajı nedir?
  • Su testisi su yolunda kırılır atasözü nasıl ortaya çıkmıştır ve konusu nedir?
  • Su testisi su yolunda kırılır atasözünün cümlede kullanımı ve kompozisyon yazısı
  • Su testisi su yolunda kırılır atasözünün eş ve yakın anlamlısı ve benzer atasözleri
  1. Sonraki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  2. Önceki İlgili Atasözleri ve Anlamları

  3. Sonraki S Harfi ile Başlayan Atasözleri

  4. Önceki S Harfi ile Başlayan Atasözleri